اخبار

DSL-AC88U سریع ترین روتر دوبانده ایسوس

DSL-AC88U سریع ترین روتر دوبانده ایسوس

مودم روتر DSL-AC88U سریع ترین روتر دوبانده ایسوس معرفی شد. این مودم روتر از پرسرعت‌ترین پروتکل DSL و استاندارد بی‌سیم AC3100 برخوردار است و قابلیت پشتیبانی از تمامی استانداردهای VDS/ADSL را نیز دارد. به لطف استفاده از این محصول متمایز ایسوس می‌توانید سرعتی 1.5 برابری نسبت به گیرنده‌های رایج را تجربه کنید.

ایسوس این بار محصولی متمایز از دیگر مودم‌های خود طراحی و تولید کرده است. فناوری Broadcom NitroQAM در محیط Wi-Fi، سرعتی 1.5 برابری نسبت به گیرنده‌های رایج 4×4 مهیا می‌کند

که به کاربر امکان دستیابی به سرعت 2167 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز و 1000 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز را می‌دهد که ترکیب این دو باند از شبکه، پهنای باند شگفت‌انگیز 3167 مگابیت بر ثانیه خواهد بود.

فناوری Broadcom NitroQAM در واقع با بهبود بخشیدن 25 درصدی گیرنده Wi-Fi، شبکه‌ای ایده‌آل برای بازی بدون وقفه و پخش محتوای 4K مهیا می‌سازد.

DSL-AC88U سریع ترین روتر دوبانده ایسوسمودم روتر ایسوس DSL-AC88U از آخرین پروتکل مبتنی بر DSL یعنی G.fast بهره می‌برد.

این پروتکل، 18 برابر نسبت به VDSL2 و 4.5 برابر نسبت به Vplus سریع‌تر است. اگرچه این سازگاری صرفا محدود به G.fast نمی‌شود

و با پروتکل‌های موجود نظیر ADSL ،ADSL2/2+ و VDSL2 نیز سازگار است.

همچنین مودم روتر ایسوس DSL-AC88U از ارتباطات بر پایه اترنت (WAN) نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با ارتقا سرویس ISP از این مودم روتر کماکان استفاده کنید.

پنل مدیریتی و کاربری کامل و ساده


DSL-AC88U سریع ترین روتر دوبانده ایسوس

برای اعمال محدودیت‌های خاص دسترسی به وب‌سایت‌ها، نرم افزارها و ارتباطات خاص، مودم روتر ایسوس DSL-AC88U دارای

یک پنل کامل و ساده مدیریتی برای والدین است و شما می‌توانید به سادگی تمامی دسترسی‌ها و حتی میزان زمان استفاده

از اینترنت و شبکه را با محدودیت‌های دلخواه در شبکه داخلی اعمال کنید.

همچنین دسترسی‌های مورد نیاز به اینترنت میهمان و راهکار امنیتی AiProtection ایسوس در این مودم روتر مانند دیگر روترهای حرفه‌ای Asus وجود دارد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *